Všenorský S.K.
VŠENORSKÝ S.K.
Oficiální stránky Všenorského fotbalového klubu
IVAR CS
TÝMY:

Historie

Historie


Klub vznikl v roce 1948 a to sloučením dvou původních klubů AFK Horní Mokropsy a Všenorský SK. V pozdějších letech pak působil jako TJ Tatran Všenory a v roce 1990 byl opět přejmenován na Všenorský SK. Z celého dosavadního působení klubu lze za nejúspěšnější éru, z hlediska sportovní úrovně, považovat účinkování v Krajské 1. A třídě, v pozdější době nastal pozvolný pád až do nejnižších pater soutěží, kde se pohyboval až do roku 2008, kdy opět A tým po postoupil do Okresního přeboru. Spolu-zakladatelem, aktivním hráčem a pozdějším dlouholetým funkcionářem klubu byl pan Jaroslav Majer, který byl za celou dobu svého působení v klubu ikonou všenorské kopané a má nesporné zásluhy na postupném vybudování klubu z hlediska zázemí a sportovní kvality. Po nuceném odchodu z funkce, ze zdravotních důvodů, byl valnou hromadou jmenován čestným předsedou klubu a na jeho počest se každoročně v červnu, pod záštitou obce Všenory, pořádá turnaj mládeže Memoriál Jaroslava Majera. Klubové barvy jsou modrá a bílá.

Současnost


Po dlouhých letech čekání se podařilo opět dostat Všenorský fotbal do krajské I.A třídy. V této soutěži hraje již po několik let více než důstojnou roli a i letos jsou cíle nastavené vysoko. Hlavně kvůli letnímu posílení. Do nového soutěžního ročníku vstupuje A-tým s novým realizačním týmem, hlavním trenérem se stal bývalý československý reprezentační brankář Zdeněk Hruška a jeho asistentem je Marcel Štochl, vedoucím mužstva nadále zůstává Stanislav Drážný starší. Jako nové posily lze označit navrátilce Martina Müllera, Ondřeje Kučeru, Tomáše Platila a Marka Bártu, kteří již ve všenorském klubu působili. Mezi nejnovější nové tváře patří Jakub Kučera, Jan Svátek, Lukáš Jiráň a také mladí brankáři Jakub Smrčka, Miroslav Běloch a Tomáš Rottenberg.

Aktuálně


V rámci klubu běží úspěšně fotbalová mini-akademie, kde se pod vedením zkušeného trenéra Hoška učí nejmladší hráči, již od 6ti let, základním dovednostem, ti pokročilejší pak již nastupují v dresu mladší přípravky k oficiálním soutěžním utkáním. Zájemci se mohou přihlásit na kterémkoliv tréninku.
Výsledky
13.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Třebotov 1:0
Branky: Feglar R.

06.10.18 MUŽI A
Všenorský SK - KS Černošice 5:2
Branky: Tenkrát, Drážný S., Krčil M., Feglar R., Školud

29.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - Sokol Jeneč 2:0
Branky: Tenkrát, Císař

22.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - Kosoř "B" 8:0
Branky: 3x Císař J., 2x Feglar R., Krčil M., Tenkrát, Drážný S.

15.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Nučice 2:2
Branky: Krčil M., Císař

08.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - SK Roztoky 2:4
Branky: Císař, Drážný S.

02.09.18 MUŽI A
Všenorský SK - AFK Horoměřice 2:5
Branky: Císař, Tenkrát

25.08.18 MUŽI A
Všenorský SK - FK Středokluky 0:4

18.08.18 MUŽI A
Přátelské utkání: Všenorský SK - TJ Sokol Dobřichovice 3:1
Branky: 2x Císař, Štika

12.08.18 MUŽI A
Přátelské utkání: Všenorský SK - SK Černolice 3:2
Branky: Drážný S., Tenkrát, Císař

01.11.17 MLADŠÍ ŽÁCI
Všenorský SK - TJ Jíloviště 4:0 (2:0)

28.10.17 MUŽI A
Všenorský SK - TJ Štěchovice "B" 2:6 (0:4)
Branky: Bárta, Feglar R.